Pakalbėkime apie PINIGUS

Kokios asociacijos Tau kyla išgirdus žodį PINIGAI? O gausa? O vertė?

Turbūt neperdėčiau sakydama, kad, kai nesimokau apie gimtį, sveikatą ir psichologiją, mokausi finansinio raštingumo. Tai vienas iš tų esminių dalykų gyvenime, kurie neišvengiamai paliečia visus, bet apie kuriuos mokykloje nemokė (arba mokė ne iš tos pusės ir ne mūsų naudai).

Nežinau, kaip Tu, bet aš neužaugau žinodama ką daryti su pinigais. Maniau, kad supratau kaip juos uždirbti – randi darbą, dirbi ir Tau sumoka, ar ne? Vis dėlto, mano oficiali darbo patirtis siekia 5 mėnesius, po kurių nusprendžiau, kad niekada to nebedarysiu, nes iš gyvenimo pabėgo gyvybė.

Keletą metų vis rasdavau būdus kaip tuos pinigus prisikviesti, bet supratau, kad jie per greit išeina. Jau išmokau, kad taupymas (ypač ilgalaikis) – yra vienas kvailiausių dalykų. Pinigų vertė krenta žaibišku greičiu, tad jei viskas, ką sutaupei – paprastoje valiutoje, jau šiandien už tą pačią sumą gali nusipirkti GEROKAI mažiau nei prieš metus ar du. 

Tad mokausi apie savo verslo kūrimą, investavimą, nekilnojamąjį turtą ir MĄSTYSENĄ. Nežinau ar pastarąją sąvoką verčiu teisingai (mindset), galbūt tai labiau iš vaikystės atėję įsitikinimai. Didelė dalis su gausa susijusių įsitikinimų, kuriuos atsinešiau aš – ribojantys, dėl to nuolat siekiu juos pakeisti.

Dirbdama su moterimis taip pat nuolat sutinku tuos pačius ribojančius įsitikinimus…

„Labai noriu dalyvauti nėštumo kurse, bet negaliu sau to leisti…“

Jau nežinau kiek kartų skaičiau tokią žinutę. Juokinga, o gal liūdna, kad dažnai šeimos, kurios neleidžia sau kurso, dulos, pribuvėjos, ar tokios gimdymo komandos, kokios tikrai nori, išleidžia daugybę pinigų ir laiko besirinkdamos mašiną. Nes kas svarbiau – naujo šeimos nario atėjimas ar automobilis? 😂

Teisingos kainos nustatymas man vis dar sunkiai suprantamas dalykas. Išbandžiau įvairų spektrą: nuo nemokamai iki mokėk kiek nori, iki tiek, kiek man atrodo, kad kursai iš tiesų verti. Su pastaruoju variantu sulaukiau gerokai per mažai žmonių, tad šįkart bandau variantą „per vidurį“.  Iš tiesų, kaina šįkart, lyginant su dauguma kitų kursų – simbolinė.  Žinau, kad mano auditorija – nišinė, unikali ir noriu suteikti įgalinančias žinias visoms, kurios pasiruošę jomis pasinaudoti, nepriklausomai nuo jų finansinės padėties.

Ar finansai yra vienintelis barjeras stabdantis nuo investicijos į savo nėštumą, savo gimdymą ir SAVE PAČIĄ? Parašyk ir ką nors sugalvosim ❤️

NĖŠTUMO KURSAI: ĮGALINANTIS NĖŠTUMAS