DOVANOS NĖŠČIOSIOMS

nėštumo ir gimdymo afirmacijos
Sese, kad ir kaip gerai maitiniesi, kad ir kokią puikią nėštumo priežiūros/gimdymo komandą turi, kad ir kiek daug mokaisi apie gimdymo procesą – neišvengiamai turi skirti laiko ir savo psichologinei sveikatai. Vidinė ramybė ir pasitikėjimas, ryšys su savo kūnu – be galo svarbūs tampant mama. Tebūnie mano paruoštos dovanos Tau padeda sustiprinti pasitikėjimą savimi ir ryšį su savo įsčiomis.

1-oji dovana. Nėštumo ir gimdymo afirmacijų kortelės 

Šios afirmacijos – tai pozityvūs teiginiai, padedantys atsipalaiduoti, rasti ramybę ir pasitikėjimą savo kūnu, savo kūdikiu ir nėštumo bei gimdymo procesais. Reguliarus afirmacijų kartojimas padeda neigiamas mintis pakeisti įgalinančiomis. Dažnai kartojant šiuos teiginius nėštumo metu, bus lengva į juos susitelkti ir atėjus gimdymui jie gali tapti puikia pagalba patiriant gimdymo pojūčius. Skirk šių afirmacijų kartojimui po kelias minutes kiekvieną rytą ar vakarą ir stebėk kaip keičiasi Tavo mintys bei pojūčiai. Šias korteles taip pat gali atsispausdinti ir pasikabinti dažnai matomoje vietoje.

2-oji dovana. Audio meditacija „Ryšys su savo įsčiomis ir vidiniu žinojimu“

Šios meditacijos centre – Tavo įsčios ir ryšys su vidiniu žinojimu. Ši meditacija ypatingai tinka nėščiosioms ar planuojančioms nėštumą, tačiau taip pat gali būti naudinga ir kitoms moterims įvairiuose gyvenimo etapuose. Kartais prarandame ryšį su savo vidiniu balsu, tiesa, gyvenančia mumyse. Daugybė sunkumų nėštumo metu bei kituose etapuose kyla todėl, kad nė nebežinome kaip neieškoti atsakymų išorėje ir pažvelgti į vidų… Giliausioje ir tamsiausioje mūsų vietoje – įsčiose – gyvena atsakymai. Kada paskutinį kartą skyrei dėmesio šiai erdvei savo kūne?