Baimė yra galinga. (Bet meilė galingesnė)

Baimė yra galinga.

Gimdyme ar gyvenime, baimė gali persmelkti viską. “Kas jeigu…” gali mus paralyžiuoti ir priversti mus pamiršti, kad reikia gyventi toliau. Mes galime TAIP STIPRIAI susikoncentruoti ties galinčiais nutikti blogais dalykais, kad iš tiesų juos pritraukiame. Ruošiantis gimdymui svarbu baimę pripažinti, tačiau neleisti jai mūsų užvaldyti. Kas blogiau gali būti gimdančiam kūnui nei baimė? Ji mus atskiria, dėl jos jaučiame daugiau skausmo ir prarandame savo darną. Taip pat gyvenime: galime telktis į išorinį pasaulį, jo beprotiškumą ir staiga tapti viso to auka. Mes pamirštame tai, kas tikra. Mes pamirštame kokią galią turime patys kurti savo energiją; mes galime pasirinkti ar ji pozityvi, ar negatyvi ir ar ji PAKYLĖJA mūsų kūną ir sąmoningumą ar nugramzdina viską žemyn, mus prislegia – psichiškai, emociškai ir fiziškai.

Baimė visuomet turi galimybę pasireikšti, kai gyvename ateitimi. Mes negalime daug ko kontroliuoti, būtų tai gimdymas ar gyvenimas, ir vis dėlto, mes galime pasirinkti kaip gyventi ir kaip visa tai išjausti. Meilė yra galingiausia jėga Visatoje, su ja galim ištverti viską… ir ilgą, sunkų gimdymą, ir mūsų bendruomenės nerimą bei skilimą dėl to kas “gali nutikti”. 

Kaip ruošiantis gimdymui, taip ir gyvenime, įsižeminkime dabartyje ir darykime tai, ką jaučiam, kad reikia padaryti. Pasiruoškime šiam nežinomybės nuotykiui taip, kaip sugebame. Begėdiškai nepasiduokime baimei. Prisiminkime, kaip gera būti mylimiems, gyviems ir ryšyje su visa kuo, kas gera.

Autorė – Maryn Green, indiebirth.org
Į lietuvių kalbą vertė Greta Nakliudaitė-Perez, laisvagimtis.lt