Netrukdomas gimdymas ir gimdymo hormonai (seminaras)

Šiuo metu registracija uždaryta.

Apie naują registraciją bus informuoti visi naujienlaiškio prenumeratoriai.

[mc4wp_form id=”706″]

*********************************************

2020 03 10:

Pagaliau atsivežu gimties dirbtuves. Pati dalyvavau šiose dirbtuvėse Sedonoje, Arizonoje, po jų gavau pasiūlymą pravesti jas Lietuvoje. Tuo pat metu pradėjau ir Indie Birth dulų, gimdymo edukatorių kursus THE BIRTH WARRIOR, kuriems skiriu didelę dalį savo laiko. Verčiu medžiagą į lietuvių kalbą ir kiek įmanoma pritaikau mūsų auditorijai. Iki šiol man neteko matyti tokių dirbtuvių Lietuvoje – jos drąsios, vizualios, išraiškingos 🙂

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra gimti-30-1024x799.jpg

Šiose gimties dirbtuvėse mokysimės apie netrukdomą gimdymą, jo grožį ir galią bei tai, kaip pasiekti tokį gimdymo patyrimą.

Giliai nersime į tai, kaip atrodo normalus fiziologinis gimdymas (toks, kokį sukūrė gamta), kokie jame dalyvauja hormonai, kaip užtikrinti optimalias sąlygas jų tėkmei ir kas dažniausiai tam sutrukdo.

Viliuosi, kad šį susitikimą paliksite visiškai pasinėrusios (pasinėrę) į tai, kaip atrodo ir veikia gimdymas, kai suprantame ir gerbiame jo eigą. Taip pat tikiuosi, kad stipriau pajusite, ko trokštate savo gimdyme (jei planuojate gimdyti) ir kaip pasieksite tai, ko norite ir ko reikia jums bei jūsų kūdikiui.

Užsiėmimą ves Laisvos gimties kūrėja, mama – Greta Nakliudaitė-Perez

*Prisijungimo nuorodą ir atmintinę atsiųsime užsiregistravusiems dalyviams.

**Laukiame VISŲ, kam įdomi ši tema – nebūtina lauktis ar net planuoti pastoti.