Sveika atvykusi į LAISVĄ GIMTĮ!

Tai edukacijos ir palaikymo šaltinis moterims ir šeimoms, siekiančioms suprasti fiziologinius ir psichologinius nėštumo, gimdymo ir pogimdyvinio laikotarpio procesus.
Nėštumas ir gimdymas – tai gerokai daugiau nei fizinis įvykis. Tai taip pat ir visa apimanti psichologinė transformacija ir dvasinė iniciacija. Esu čia tam, kad šių ypatingų procesų metu suteikčiau Tau būtiną palaikymą ir gyvenimą keičiančius įrankius.
Laisvos gimties siekis – suteikti esmines žinias, kurių centre MAMA ir KŪDIKIS – nėštumo, gimdymo ir pogimdyvinio laikotarpio šeimininkai. 
Čia rasi istorijas, informaciją ir įrankius, padėsiančius sprendimus priimti sąmoningai, atsižvelgiant į pilną pasirinkimų spektrą ir žinant savo teises. 
Šiuolaikinis mokslas vis aktyviau įrodinėja tai, ką tradicinės pribuvėjos ir daugybė gimdančių moterų intuityviai žinojo jau seniai – tam, kad gimdytum pilnatvėje, Tau reikia privatumo ir saugumo jausmo. Tau ir Tavo kūdikiui – oda prie odos – reikia mylimųjų, gerbiančių jūsų šventą gimties erdvę, rūpesčio ir ramybės.
Jei žinai, kad atsakomybė už savą kūną, savą gimdymą ir savą kūdikį, priklauso Tau – sveika atvykusi, Tu esi ten, kur ir turi būti!